Варіант дизайну приміщень, що прийшов до нас із США, набирає все більшої популярності. Стиль лофт – це стиль оформлення приміщень з властивим йому мінімалізмом в інтер’єрі, великою кількістю вільного простору, присутністю промислових та індустріальних елементів.
Історія лофт (по англ. – Горище) бере свій початок в середині минулого століття в США. Фабрики та підприємства, що знаходилися в центральних районах міста, не могли оплачувати зростаючу оренду землі, і були змушені переносити виробничі потужності за місто. А будівлі, що залишилися пустувати, розпродувалися за копійки.
У таких спорудах креативна молодь облаштовувала житлові приміщення, які згодом завдяки незвичайному урбаністичному стилю стали неймовірно популярними. Так як під квартири переобладналися старі фабрики, то невід’ємними елементами стилю стали – оголені цегляні стіни, великі площі та високі стелі, видимі комунікації, дерев’яні балки. У нашій країні модні навіяння лофта почали набирати популярності в нинішньому столітті останнім часом.
Оформлена за всіма канонами квартира в стилі лофт справді створює відчуття перебування в індустріальному цеху чи підсобному приміщенні. Відмінні риси – велике просторе приміщення, з мінімальною наявністю перегородок, присутність елементів старовини. Хоча стилю властивий мінімалізм, цей дизайн один із найдорожчих варіантів оформлення інтер’єру.
Головні елементи стилю:
- Вільне планування великої площі без зайвих стін та перегородок.
- Високі стелі.
- Незакінчене оздоблення стін, надлишок идимих будівельних конструкцій – цегляна кладка, бетон.
- Нотки старовини. Інтер’єр лоф включає: каміни, сходи, виконані в індустріальному стилі, меблі з характерними деталями з минулого століття, ліхтарі.
- Відсутність яскравих тонів. Цехи та майстерні ніколи не вирізнялися яскравістю в оформленні. Однак світлі тони завжди переважають темні. Приміщення має бути добре освітлене.
- Використання природних матеріалів – дерево, метал, скло, цегла, бетон, тканина. Ніякого пластику, плівок та іншої хімії.
Не всі будівлі підходять для реалізації задуманого проекту. Забудова житлового фонду у нашій країні велася з розрахунком на масовість, а не на індивідуальність. Тому необхідне приміщення мансардного типу, пентхаус або власний приватний будинок.
Дизайн інтер’єру в стилі лофт
Існує велика кількість варіантів оформлення квартир та приміщень у цьому стилі. Однак, зовсім не обов’язково дотримуватися правил. Буває достатньо надати окремій кімнаті або частині приміщення потрібні елементи лофта, щоб отримати незвичайний, стильний, індивідуальний дизайн. В інтернеті можна ознайомитися з фото інтер’єру у стилі лофт, виконаного у сучасних квартирах.
Меблі, двері, вікна оснащуються фурнітурою у промисловому чи старовинному стилі. Підходять до стилістики лофта відкатні або розсувні двері з оголеними механізмами, виготовлені з металу.
Ми пропонуєм використати наші лофт ніжки для наданням ваших столів необхідного лофт дизайну.
Кожен, хто хоче надати дизайну своєї квартири або будинку індивідуальності та креативу, зможе використовувати елементи стилю лофт.